A |  A |  A
registrace / výbavička pro miminko / diskuse, fórum / fotogalerie / odkazy / kalendář akcí / profily / jsem tu poprvé / o webu / kontakt
     

SLOVNÍ VTIPY

Znáte dobrý vtip z prostředí dětí, maminek, rodiny? Tak jej rychle zašlete ke zveřejnění na e-mail: mamyseznam@mamyseznam.cz


SLOVNÍ VTIPY

Rodina tráví víkend na chatě, daleko od lidí. V noci přijdou na ženu náhlé bolesti a začíná rodit. Vše probíhá za otcovy asistence a malý Karlík dostal za úkol svítit baterkou, neboť chata je samozřejmě bez proudu. Nový človíček přichází na svět a otec ho, jako správný "porodník", uchopí za nožičky a plácne po zadečku. To už Karlík nevydrží a zvolá: "Správně, tati, jen mu dej! Ať tam příště neleze!"

Ve vlaku sedí paní s malým chlapečkem na klíně a naproti nějaký pán. Chlapeček se vyptává: "Kolik je ti let?" Muž s úsměvem odpoví. "A máš manželku?" Muž trpělivě odpovídá na všechny jeho zvídavé otázky. Chlapeček se nakonec obrátí k mamince: "Je to všechno, cos chtěla vědět?"

Maminka veze syna do školky. Když synáček vystoupí z auta, ptá se: "A jak to maminko, že jsme dnes nepotkali žádné idioty, amatéry, nemehla, hovada, pitomce, krávy, voly ani debily?" - "To je tím, že tě dneska nevezl tatínek!"

Jiříček se ve škole chlubí paní učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho raději pošle domů, aby se náhodou ostatní děti nenakazily. Za týden ho potká a ptá se: "Tak co, Jiříčku, jak se daří sestře? "To já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, to chvíli trvá."

Poznámka v žákovské knížce: "Neustále lítá po třídě a posedává na oknech." Odpověd: "Tomu nevěřím."- Holub

Muž se vrací z práce a vidí jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek: lampa převrácená a rozbitá a běhoun roztrhnutý a skrčený u počmárané zdi. Uprostřed pokoje řve televize a jídelna je zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni to nevypadá lépe. Ve dřezu hromada nádobí, rádio hraje na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromada písku. Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky. Metry a metry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: “Co se tu dnes stalo?” Usmála se znovu a odpověděla: "Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: ‘Co jsi, do hajzlu, dělala celý den?" "Ano," odpověděl muž nejistě. "Tak dnes ……….. jsem nedělala nic !"

Jde tatínek s malým Lukáškem na procházku a potkají cizího pána. Lukášek ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: "Ty toho pána znáš?" "Ano, to je pán z ochrany ovzduší." "A jak to víš?" "No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch."

Dvě děti si hrají na písku. Jedno se nesměle zeptá: "Hej, kolik ti je?" "Či nebo čiži." "Tak či nebo čiži?" "Nó, či nebo čiži." "Hele koužíš?" "Jó" "Chlašťáš?" "Jó" "Šploště ňaďáváš?" "Kujva JO!" "Šouložíš?" "Čo to jé?" "Takže či!"

Před americkým supermarketem se posadilo malé děcko Santa Clausovi na klín a on se ho jako všech dětí zeptal: "Tak co bys chtěl k Vánocům, maličký?" Dítě vyvalilo oči, poklesla mu brada a po pěti vteřinách povídá: "Cože?! Tys nečetl můj e-mail?!?"

V parku tlačí mladý otec kočárek s šíleně uřvaným děckem. Muž téměř něžně opakuje: "No tak, Honzíku, klid. Klid a žádné scény. Uklidni se, Honzíku..." Jde okolo starší paní a s uznáním povídá: "To je dobré, že s tím dítětem mluvíte jako s dospělým. Takhle Honzík vyroste v sebevědomého a vyrovnaného člověka." Na to otec: "Paní, mýlíte se. Já jsem Honzík!"

Malý Voloďa se ptá tatínka: "Tatínku, kde si všude byl, když si zamlada tolik cestoval ?" "No třeba v Afgánistánu" odpoví otec a Voloďa smutně sklopí hlavičku. "A tatínku, kde jsi byl ještě ?" vyzvídá dále chlapec. "No ještě jsem byl taky v Černobylu" chlubí se taťka a Voloďa smutně sklopí druhou hlavičku.

Jednou takhle odjede maminka na dva dny pryč a malinkého synka dostane na starosti tatínek. Po dvou dnech se maminka vrátí a vidí, že tatínek právě maličkého koupe. Ale dělá to nějak divně - drží ho za nohu a namáčí ho do vaničky hlavičkou napřed. Maminka přiskočí a vytrhne dítě ze spárů otce. "To musíš takhle: Podržíš ho pod hlavičkou, pod zadečkem a opatrně ho položíš do vody." "To určitě - a opařím si ruce!"

"Kampak, děti, kampak?" "Jdem se podívat k Procházkovým. Oni mají pátý dítě." "A to vás tak zajímá?" "No, každý pátý dítě je Číňan!"

Babička jde s malým Pepíčkem do ZOO. "Jéé, to ale hnusná opička..." diví se hned u vchodu Pepíček. "Pšššt, vždyť to je paní pokladní!"

"Tati, máš dobrou pamět na tváře?" ptá se Honzík otce. "Ano, jistě. Ale proč se ptáš?" "Protože jsem právě rozbil zrcadlo, které používáš při holení."

"Mami, víš kolik zubní pasty je v jedné tubě?" "Nevím." "Já už to vím: od gauče až k televizi."


Zpět

Reakce:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:


Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.